Psychoterapia Bez Iluzji Terapia par i małżeństw | Warszawa

UMÓW KONSULTACJĘ

Skorzystaj z terapii indywidualnej

lub terapii par i małżeństw!

Zadzwoń: 732 810 032

Terapia par Warszawa

Czym jest terapia par (małżeńska)?

Związek dwojga, nawet najbardziej kochających się ludzi, w obliczu szeregu trudnych, życiowych wyzwań, może przechodzić głębokie kryzysy, które często prowadzą do rozstania. Terapia małżeńska może wtedy okazać się jedynym ratunkiem dla związku - pomaga w jego uratowaniu i odbudowaniu.

Na czy polega terapia par (małżeńska)?

Terapia dla par przede wszystkim uczy akceptacji i słuchania drugiej osoby, a to krok niezbędny w  zrozumieniu wzajemnych potrzeb w związku, budowania szacunku dla partnera. Spotkania z psychoterapeutą, które odbywają się w Gabinecie Psychoterapii Bez Iluzji w Warszawie, ukierunkowane są na usprawnienie wzajemnej komunikacji, ułatwiają proces radzenia sobie z ukrywaną złością, żalem, pozwalają lepiej zrozumieć siebie nawzajem, wyjaśnić swoje postępowanie, reakcje, emocje, znaleźć kompromisy, które są podstawą trwałego związku.

Terapia małżeńska może też uchronić parę przed rozwodem. I choć proces odbudowywania związku nie jest ani łatwy ani szybki, to przy pełnym zaangażowaniu obydwojga partnerów nierzadko kończy się sukcesem.

Przeczytaj: Jak dojść do porozumienia w związku?

Terapia dla par czy indywidualna?

Zdarza się, że problem w związku spowodowany jest destrukcyjnymi mechanizmami pojawiającymi się tylko u jednego z partnerów. Najlepszym rozwiązaniem okazać sie może w tej sytuacji psychoterapia indywidualna.

Terapia par – oferta:

Czas sesji: 50 min. - cena: 200 zł

Częstotliwość: 1 raz w tygodniu, Miejsce: Warszawa Centrum, Warszawa Ursus

Terapia par prowadzona jest przez psychoterapeutę z wieloletnim doświadczeniem oraz profesjonalnym przygotowaniem merytorycznym w trakcie studiów Psychoterapia Pary w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.