Gabinet Bez Iluzji Psychoterapia indywidualna | Warszawa

UMÓW KONSULTACJĘ

Skorzystaj z terapii indywidualnej

lub terapii par i małżeństw!

Zadzwoń: 732 810 032

Zdjecie gabinet nawilczej

Co to jest psychoterapia indywidualna?

Psychoterapia indywidualna opiera się na pracy pacjenta z terapeutą w indywidualnym kontekście spotkania jakim jest sesja terapeutyczna. W ramach terapii indywidualnej tworzy się zazwyczaj między pacjentem a psychoterapeutą rodzaj dobrego porozumienia, opierającego się na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. W takich warunkach pacjent może przepracowywać różnego typu problemy, z którymi zgłasza się na terapię. Zadaniem terapeuty jest towarzyszenie pacjentowi w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania jego problemów, przy zachowaniu szacunku do tempa i gotowości do zmian, jakie wykazuje pacjent.

Korzyści z psychopterapii indywidualnej

Rozpoczęcie psychoterapii indywidualnej zawsze poprzedzają 1-3 godz. konsultacje, w trakcie których klient, przy pomocy psychoterapeuty z Gabinetu Psychoterapii Bez Iluzji w Warszawie, określa najważniejszy dla siebie (indywidualny) cel terapeutyczny. I to właśnie jego osiągnięciu podporządkowana jest kilkumiesięczna (terapia krótkoterminowa), a nawet wieloletnia praca (terapia długoterminowa).

Niezależnie od osiągnięcia osobiście zdefiniowanego celu, dzięki terapii możesz złagodzić niepożądane objawy psychiczne i psychosomatyczne, rozwinąć silne poczucie tożsamości, wewnętrzną integralność, spójność i autentyczność, odbudować poczucie własnej godności i wartości.

Praca z psychoterapeutą ułatwi Ci rozpoznanie i rozumienie własnych uczuć oraz wewnętrznych potrzeb. Łatwiej poradzisz sobie z emocjami, a co za tym idzie z trudnościami życiowymi.

Pamiętaj, że psychoterapia to droga do samorealizacji i rozwoju osobistego, u kresu której czeka wewnętrzny spokój i poczucie spełnienia.

Terapia indywidualna:

Czas: 50 minut, Cena: 150 zł, Częstotliwość: 1 raz w tygodniu, Miejsce: Warszawa Centrum, Warszawa Ursus