UMÓW KONSULTACJĘ

  • psychoterapiia indywidualna
  • terapia par i małżeństw
  • psychoterapia online

Zadzwoń: 732 810 032

psychoterapeuta Warszawa

Ewa Tyka

Psychoterapeutka, terapeutka par, trener grupowy.

Certyfikowany psychoterapeuta EAGT( European Association for Gestalt Therapy).

Certyfikowany psychoterapeuta PTPG (Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt) Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz EAGT.

Wykształcenie i kwalifikacje psychoterapeutyczne:

  • Szkoła Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, w którym ukończyła również Program Pomocy Psychologicznej. IIPG jest akredytowany przez EAGT oraz Forge (International Federation of Gestalt Training Organizations).
  • Szkoła Psychoterapii Par w Laboratorium Psychoedukacji - Instytut Treningu i Psychoterapii w Warszawie (ośrodek szkolący rekomendowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).
  • Zaawansowana Szkoła Współczesnej Psychoterapii Psychodynamicznej w Laboratorium Psychoedukacji - Instytut Treningu i Psychoterapii w Warszawie.  

Doświadczenie w pracy klinicznej i kompetencje terapeutyczne:

  • Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji w Zagórzu k/Warszawy
  • Ośrodek Pomocy Psychologicznej „Bednarska” w Warszawie
  • Młodzieżowy Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii w Warszawie.

Prowadzi konsultacje oraz psychoterapię długo i krótkoterminową dla osób dorosłych. Specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej i terapii par. Prowadzi też psychoterapię szkoleniową dla psychologów i psychoterapeutów w trakcie szkolenia terapeutycznego.

Psychoterapia bezpieczna terapia

BEZPIECZEŃSTWO

W trosce o dobro pacjentów oraz o jak najwyższą jakość oferowanych usług stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności terapeutyczne.

psychoterapia etyka

ETYKA

Przestrzegam zasad Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji pod kierunkiem licencjonowanych superwizorów EAGT i PTP (Polskie Towarzystwo Psychologiczne).

psychoterapia dyskrecja

DYSKRECJA

W zgodzie z zasadami etycznymi psychoterapeuty moi klienci moga liczyć na pełną dyskrecję.