Ewa TykaPsychoterapeutka | Trener rozwoju osobistego

UMÓW KONSULTACJĘ

Skorzystaj z terapii indywidualnej

lub terapii par i małżeństw!

Zadzwoń: 732 810 032

Jestem psychoterapeutką, terapeutką par oraz trenerem grupowym.

Posiadam certyfikat psychoterapeuty EAGT( European Association for Gestalt Therapy). Jestem członkiem PTPG - Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Wykształcenie i kwalifikacje psychoterapeutyczne uzyskałam w:

  • Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, w którym ukończyłam również Program Pomocy Psychologicznej. IIPG jest akredytowany przez EAGT( European Association for Gestalt Therapy) oraz Forge ( International Federation of Gestalt Training Organizations). 
  • Zaawansowanej Szkole Współczesnej Psychoterapii Psychodynamicznej w Laboratorium Psychoedukacji -Instytut Treningu i Psychoterapii w Warszawie. 

Posiadam profesjonalne przygotowanie do prowadzenia terapii par, które zdobyłam w Szkole Psychoterapii Par w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie. 

Doświadczenie w pracy klinicznej i kompetencje terapeutyczne zdobyłam w:

  • Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii i Rehabilitacji w Zagórzu k/Warszawy
  • Ośrodku Pomocy Psychologicznej „Bednarska” w Warszawie
  • Młodzieżowym Ośrodku Profilaktyki i Psychoterapii w Warszawie.

Szkolenia: Wprowadzenie do teorii i praktyki ISTDP  (Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Dynamiczna)- Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie.

 

Czym kieruję sie w swojej pracy psychoterapeuty?

Psychoterapia jest dla mnie sztuką poszukiwania i odkrywania prawdy o sobie na drodze pełnej uważności w relacji terapeutycznej.

To proces stawania się tym, kim naprawdę jesteś i odnajdywania odpowiedzi na pytanie, czego rzeczywiście pragniesz by żyć w pełni w zgodzie ze sobą czerpiąc radość i satysfakcję z życia i relacji z drugim człowiekiem.

Do każdego Klienta (Pacjenta) podchodzę w sposób indywidualny, z należytą troską i empatią. Nikogo nie oceniam. Staram się zrozumieć problem Pacjenta i czynniki, które doprowadziły do zaistnienia trudnej sytuacji w życiu pacjenta, z którą sam nie jest w stanie sobie dłużej poradzić. Uwzględniając diagnozę, potrzeby, możliwości i ograniczenia każdej osoby wspólnie określamy cel terapii. Praca terapeutyczna ukierunkowana jest tak aby skutecznie i trwale pomóc tobie w poradzeniu sobie z problemami, które sprowadziły Ciebie do mojego gabinetu.

Psychoterapia bezpieczna terapia

BEZPIECZEŃSTWO

W trosce o dobro pacjentów oraz o jak najwyższą jakość oferowanych usług stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności terapeutyczne.

psychoterapia etyka

ETYKA

Przestrzegam zasad Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji pod kierunkiem licencjonowanych superwizorów IIPG.

psychoterapia dyskrecja

DYSKRECJA

W zgodzie z zasadami etycznymi psychoterapeuty moi klienci moga liczyć na pełną dyskrecję.