UMÓW KONSULTACJĘ

 • psychoterapiia indywidualna
 • terapia par i małżeństw
 • psychoterapia online

Zadzwoń: 732 810 032

Psychoterapia online

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujmy psychoterapię online, jako pełnoprawny sposób prowadzenia pracy psychoterapeutycznej.

Psychoterapia online jest formą pomocy dostępną dla tych, którzy mają utrudniony dostęp do psychoterapii stacjonarnej lub potrzebują bardziej elastycznych godzin sesji terapeutycznych.

Sesja online trwa 50 min i obejmuje rozmowę przez wybrane narzędzie do pracy zdalnej np. Skype, Zoom Meetings, Vsee albo telefon.

Warunkiem koniecznym skorzystania z pomocy online jest dysponowanie na czas sesji miejscem, w którym Pacjent / Klient jest sam, by nikt przez czas trwania sesji nie mógł mu przeszkadzać w rozmowie.

To ważne byś stworzył sobie na ten czas bezpieczne warunki rozmowy.

Umawianie wizyty online:

 • zadzwoń i umów ze mną konsultacje online określając formę kontaktu zdalnego
 • dokonaj przedpłaty za umówione spotkanie na podane konto
 • rezerwacja sesji jest potwierdzona dopiero po dokonaniu płatności
 • połącz się ze mną o ustalonej godzinie, sesja trwa 50 min
 • koszt psychoterapii indywidualnej 150,00 zł, terapia par 200,00 zł
 • jeżeli z jakiegoś powodu  spóźnisz się na sesję nie ma możliwości przedłużenia czasu, rozmowa kończy się o zaplanowanej godzinie

Etyka i jakość usług online

 • Treść sesji jest poufna (Terapeuta i Klient nie mogą ujawniać treści sesji).
 • Nie jest dopuszczalne nagrywanie sesji bez pisemnej zgody obu stron.
 • W pomieszczeniu, w którym odbywa się psychoterapia nie może być osób trzecich

Szczegółowe zasady pracy tzw. kontrakt terapeutyczny ustalane są na pierwszej konsultacji.

Analiza paruset relacji pomiędzy małżonkami, którzy mimo problemów potrafili sobie z nimi poradzić i zachować trwały szczęśliwy związek doprowadziła Johna M. Gottmana do wniosków, które przybrały postać 7 zasad udanego związku. Jak twierdzi w swojej książce szczęśliwi małżonkowie mogą sobie nie zdawać sprawy, że stosują się do tych zasad. Nieszczęśliwe pary zwykle nie spełniały jednej z tych zasad, a często kilku z nich. Badacz uznał, że to one gwarantują powodzenie związku.

Czytaj więcej: 7 ZASAD UDANEGO MAŁŻEŃSTWA

            Doświadczenie straty związane jest z utratą kogoś lub czegoś w życiu, co było dla nas ważne, cenne i wartościowe, na czym nam zależało, z czym lub kimś byliśmy związani. A więc odnosi się do strat bliskiej osoby, ważnej relacji, związku, pracy, majątku, domu czy zdrowia, a nawet niespełnionych marzeń i niezrealizowanych planów.

Czytaj więcej: Czym jest STRATA ?

NIEPOKÓJ A CZAS PRZYSZŁY

            Czas przyszły jest czasem zawsze nieznanym; nie wiemy co w nim może nas spotkać, dlatego w zetknięciu z przyszłością zawsze można się doszukać komponentu lękowego. Nieokreślony niepokój jest więc lękiem nieznanego. Uświadamia on nam fakt, że aby żyć, musimy wciąż dążyć ku nieznanej przyszłości i przekształcać ją w znaną przeszłość. Ta zmiana nieznanego w znane, przyszłości w przeszłość wymaga wysiłku i odwagi. Nie zawsze człowiekowi jej staje, czasem sam jest za słaby, a czasem sytuacja jest zbyt trudna. Wówczas boi się przyszłości, chce cofnąć się w przeszłość lub przynajmniej zatrzymać się w czasie obecnym. Problem nieokreślonego niepokoju jest też problemem ewolucji, ustawicznego zdobywania przyszłości, sięgania w to, co jeszcze nieznane i niepewne.

Czytaj więcej: LĘK czy NIEPOKÓJ? Jak go rozumieć?

Miłość zranioną warto ratować!

Droga do porozumienia w związku prowadzi poprzez głębsze poznanie siebie samych i siebie nawzajem, aż do poczucia zrozumienia i bliskości. Jeśli w Twoim związku zauważasz, że oddalacie się od siebie, macie dla siebie coraz mniej czasu, nie rozmawiacie ze sobą lub pojawiają się ciche dni, czegoś Wam brakuje, coraz częściej pojawiają się konflikty, kłótnie czy awantury nie zwlekaj, aż pojawi się głębszy kryzys, zareaguj już teraz! Możesz to uczynić poprzez życzliwą, otwartą rozmowę z partnerem lub udanie się do terapeuty par, który pomoże Wam w zrozumieniu i ponownym odnalezieniu siebie.

Czytaj więcej: Terapia par - droga do porozumienia w związku